Antminer S21 XP

Antminer S21 XP
Novinka
bitcoin270 Th/s
 • Antminer S21 XP

Nejnovější model z nové generace Bitcoin minerů od společnosti Bitmain. Antminer S21 XP navýšil výkon na 270 Th/s při spotřebě 3645 W.

Předobjednávka – dodání na přelomu října a listopadu

Kategorie

Výkon:270 Th/s
Výrobce:Bitmain
Dostupnost:skladem
189 990,00 Kč
229 887,90 Kč s DPH
Našel si lepší cenu?
Výrobce Bitmain
Algoritmus SHA-256
Hashrate (Th/s) 270
Spotřeba (W) 3645
Efektivita (W/Th)

13,5

Bitmain Antminer S21 XP

Antminer S21 XP je nejnovější model z nové generace Bitcoin minerů od společnosti Bitmain

Technické parametry mineru

O chlazení se starají dva větráky na přední straně, které do mineru nasávají studený vzduch a dva větráky na zadní straně, které odvádějí, teď již teplý vzduch, zase pryč. Výrobce Bitmain dává k mineru záruku 12 měsíců. Balení obsahuje Antminer S21 XP; ethernetový kabel na připojení k síti; dva zdrojové kabely a filtrační mřížku, která zamezí usazování prachu na těžebních čipech a prodlouží tak jeho životnost. Rozměry a váha zařízení jsou – 45x22x29 cm (18,7 kg).

Doporučené mining pooly

Na těžbu Bitcoinu doporučujeme pooly Nicehash.com, český pool Braiins.com nebo Antpool.com.  Jak na první spuštění a nastavení? Vše potřebné zjistíte v záložce vše o těžbě.

Odhlučnění mineru

K mineru je možné přikoupit Silent box, který dokáže snížit hlučnost z 75 dB na úroveň, kdy můžete miner bez problémů provozovat z pohodlí domova. Turbína zajistí optimálnější chlazení než v případě standardních větráků, což sníží spotřebu elektřiny a prodlouží životnost mineru. Box navíc dodáváme se sadou nástavců a trubic, která umožňuje vyvádět teplý vzduch přímo z mineru a využívat tak zbytkové teplo na vytápění vašeho domova. Toto řešení tak dává domácí těžbě kryptoměn úplně nový rozměr, protože vám ušetří tisíce korun ročně na nákladech za topení. Další výhodou je chytrá aplikace, pomocí které můžete ovládat základní nastavení boxu. Samozřejmostí jsou také čipy, které vypnou miner v případě přehřátí nebo při poruše větráků. 

Miner hosting

Těžba kryptoměn v České republice dává smysl hlavně při přístupu k levné elektřině (například z přebytkové energie z fotovoltaické elektrárny) nebo při těžbě společně s využitím přebytkového tepla na vytápění vašeho domova. V případě, že nemáte přístup ke zdroji levné elektrické energie, doporučujeme využít hostingu v datacentru. Cena elektřiny je pouze $0.09/kWh, takže s námi na provozu mineru můžete ušetřit několik desítek tisíc korun ročně. Postaráme se o nákup, dopravu, proclení, první spuštění a nastavení a pravidelnou údržbu vašeho mineru. Na vás je tak v podstatě jen výběr mineru.

Související zboží

 • Silent box
  Silent box

  Odhlučňovací box dokáže vyřešit vaše problémy spojené s těžbou kryptoměn v domacím prostředí.

  17 990 Kč
  bez DPH
  Detail
  Silent box