O nás

Seznamte se s Coin Factory, vaším průvodcem světem těžby kryptoměn!

Náš cíl

Cílem Coin Factory je provést vás světem těžby kryptoměn a nabídnout všechny služby spojené s ní. Cílíme jak na velké investory, tak na malé těžaře, kteří začínají pouze s jedním minerem. Myslíme si, že je důležité, aby těžba nebyla pouze pro velké mining společnosti a snažíme se tak diverzifkovat těžbu kryptoměn a dávat minery i do rukou menších těžařů.

Široký sortiment a dlouholeté know-how

Máme širokou nabídku ASIC minerů od několika různých výrobců na několik různých typů kryptoměn a nejlepší ceny na evropském trhu. Rozumíme, že začátky můžou být velmi nepřehledné a narazíte na několik různých problémů. Proto jsme pro vás připravili sekci "Vše o těžbě", kde se dozvíte vše, co budete do začátku potřebovat. Dozvíte se například jak funguje těžba kryptoměn, nebo jak miner sám zapojit a zprovoznit. Měsíční statistiky a novinky ze světa těžby kryptoměn a kryptoměn obecně naleznete v sekci "Blog".

Hosting

Co ještě nabízíme? Hosting s výhodnou cenou elektřiny, abyste mohli těžit s minimálními náklady. Pokud se nechcete starat o problémy s chlazením, drahou cenou elektřiny, údržbou, nebo hlukem, doporučujeme využít služby hostingu, kde naši techinci zajistí profesionální péči o váš miner a vy nebudete muset vůbec nic řešit.

Vytěžte maximum z budoucnosti!

Jsme tady pro všechny kryptoměnové nadšence, kteří hledají spolehlivé a cenově dostupné řešení pro těžbu kryptoměn. Naším cílem je nejen poskytnout nejlevnější ASIC minery na trhu, ale také vám poskytnout plnou podporu od začátku až do konce. Naše hodnoty spočívají v kvalitním servisu, rychlosti dodání a ochotě pomoci. Jsme tu proto, abychom vám umožnili dosáhnout úspěchu v tomto jedinečném odvětví. S námi můžete vstoupit do této vzrušující a lukrativní oblasti s jistotou, že vás budeme podporovat na každém kroku.