Silent box

Silent box

Odhlučňovací box dokáže vyřešit vaše problémy spojené s těžbou kryptoměn v domacím prostředí.

Kategorie

Výkon:Silent box
Dostupnost:skladem
17 990,00 Kč
21 767,90 Kč s DPH
Našel si lepší cenu?

Silent box

Odhlučňovací box dokáže vyřešit vaše problémy spojené s těžbou v domacím prostředí. Silent Box dokáže, díky výztuhám z odhlučňovací pěny, snížit hlučnost z 75 dB na úroveň, kdy můžete miner bez problémů provozovat z pohodlí domova. Uvnitř boxu najdete turbínu, která plně nahrazuje standardní větráky a zajišťuje lepší chlazení a tišší provoz. Box dodáváme s nástavci a trubicemi, kterými můžete vyvádět přebytkové teplo a následně ho použít na vytápění. Toto řešení tak dává domácí těžbě kryptoměn úplně nový rozměr, protože vám ušetří tisíce korun ročně na nákladech za topení. Na přední straně boxu se nachází ovládací panel, pomocí kterého můžete ovládat rychlost turbíny a monitorovat teplotu uvnitř boxu. Samozřejmostí je také použití filtrů na prachové částice, ohnivzdorných materiálů a čipů, které vypnou miner v případě přehřátí nebo při poruše větráků.

Shrnutí benefitů Silent Boxu:

  • Nižší hlučnost → Možnost provozu v domácím prostředí
  • Optimálnější chlazení → Nižší spotřeba, delší životnost
  • Systém pro odvádění přebytkového tepla → Použití na vytápění = ročně uštříte desítky tisíc korun

V čem se náš Silent Box liší od konkurence?

  • Konstukce je kovová (nikoli z dřeva a plastu)
  • Turbína zastupující standardní větráky (o něco nižší potlačení hluku, avšak bez kompromisu na chlazení a optimálním provozu mineru)
  • Lepší bezpečnostní systém (v boxu jsou nainstalována čidla, která, v případě nečinnosti větráku nebo přehřívání, automaticky miner vypnou)