Antminer S19j Pro

Antminer S19j Pro
bitcoin104 Th/s
 • Antminer S19j Pro
 • Antminer S19j Pro
 • Antminer S19j Pro
 • Antminer S19j Pro

Antminer S19j Pro od společnosti Bitmain na těžbu kryptoměny Bitcoin (algoritmus SHA-256) s výkonem až 104 Th/s při spotřebě 3068 W.

Kategorie

Výrobce:Bitmain
zboží je neprodejné
Výrobce Bitmain
Algoritmus SHA-256
Hashrate (Th/s) 104
Spotřeba (W) 3068
Efektivita (W/Th) 29,5

Bitmain Antminer S19j Pro

Antminer S19j Pro, představený v červenci 2021, nabízí zajímavý kompromis mezi novými minery S19j Pro+ 120 Th/s a základním modelem S19j 90 Th/s.

Technické parametry mineru

O chlazení se starají dva větráky na přední straně, které do mineru nasávají studený vzduch a dva větráky na zadní straně, které odvádějí, teď již teplý vzduch, zase pryč. Výrobce Bitmain dává k mineru záruku 12 měsíců. Balení obsahuje Antminer S19j Pro; ethernetový kabel na připojení k síti; dva zdrojové kabely a filtrační mřížku, která zamezí usazování prachu na těžebních čipech a prodlouží tak jeho životnost. Rozměry a váha zařízení jsou – 37x19.5x29 (13.2 kg).

Dostupné varianty

S19j Pro je dostupná ve verzích 96 Th/s (2832 W), 100 Th/s (3050 W) a 104 Th/s (3068 W). Doporučujeme vybrat verzi, která aktuálně nabízí nejlepší poměr cena/výkon (poměr Kč/1 Th). Pro radu s výběrem se můžete obrátit na náš email info@coin-factory.cz.

Bitcoin halving

Příští halving (snížení odměny za vytěžený blok, u BTC o 50 % jednou za čtyři roky) je naplánován na duben 2024. Výhodou S19j Pro je možnost nainstalovat do mineru nový firmware, se kterým je možné buď zvýšit výkon za pomocí větší spotřeby elektřiny, nebo výkon snížit, ale výrazně tak snížit spotřebu a zvýšit efektivitu mineru, což vám pomůže k tomu, abyste zůstal v zisku i po plánovaném halvingu.

Doporučené mining pooly

Na těžbu Bitcoinu doporučujeme pooly Nicehash.com, český pool Braiins.com nebo Antpool.com. Jak na první spuštění a nastavení? Vše potřebné zjistíte v záložce vše o těžbě.

Odhlučnění mineru

K mineru je možné přikoupit Silent box, který dokáže snížit hlučnost z 75 dB na úroveň, kdy můžete miner bez problémů provozovat z pohodlí domova. Turbína zajistí optimálnější chlazení než v případě standardních větráků, což sníží spotřebu elektřiny a prodlouží životnost mineru. Box navíc dodáváme se sadou nástavců a trubic, která umožňuje vyvádět teplý vzduch přímo z mineru a využívat tak zbytkové teplo na vytápění vašeho domova. Toto řešení tak dává domácí těžbě kryptoměn úplně nový rozměr, protože vám ušetří tisíce korun ročně na nákladech za topení. Další výhodou je chytrá aplikace, pomocí které můžete ovládat základní nastavení boxu. Samozřejmostí jsou také čipy, které vypnou miner v případě přehřátí nebo při poruše větráků. 

Miner hosting

Těžba kryptoměn v České republice dává smysl hlavně při přístupu k levné elektřině (například z přebytkové energie z fotovoltaické elektrárny) nebo při těžbě společně s využitím přebytkového tepla na vytápění vašeho domova. V případě, že nemáte přístup ke zdroji levné elektrické energie, doporučujeme využít hostingu datacentru v Kanadě. Cena elektřiny je pouze $0.09/kWh, takže s námi na provozu mineru můžete ušetřit několik desítek tisíc korun ročně. Postaráme se o nákup, dopravu, proclení, první spuštění a nastavení a pravidelnou údržbu vašeho mineru. Na vás je tak v podstatě jen výběr mineru.

Související zboží

 • Silent box
  Silent box

  Odhlučňovací box dokáže vyřešit vaše problémy spojené s těžbou kryptoměn v domacím prostředí.

  17 990 Kč
  bez DPH
  Detail
  Silent box