Antminer KA3

Antminer KA3
kadena166 Th/s
 • Antminer KA3
 • Antminer KA3
 • Antminer KA3
 • Antminer KA3

Antminer KA3 od společnosti Bitmain na těžbu kryptoměny Kadena (algoritmus Blake2S) s výkonem 166 Th/s při spotřebě 3154 W.

Kategorie

Výrobce:Bitmain
zboží je neprodejné
Výrobce Bitmain
Algoritmus Blake2S
Hashrate (Th/s) 166
Spotřeba (W) 3154
Efektivita (W/Th) 19

Bitmain Antminer KA3

Antminer KA3, představený v září 2022, je aktuálně nejvýkonnější, a s efektivitou 19 W/Th zároveň nejefektivnější, ASIC miner na těžbu Kadeny. Oproti druhému nejvýkonnějšímu mineru na tento algoritmus (iBeLink BM-K3) nabízí KA3 o 137 % vyšší výkon.

Technické parametry mineru

O chlazení se starají dva větráky na přední straně, které do mineru nasávají studený vzduch a dva větráky na zadní straně, které odvádějí, teď již teplý vzduch, zase pryč. Výrobce Bitmain dává k mineru záruku 6 měsíců. Balení obsahuje Antminer KA3; ethernetový kabel na připojení k síti; dva zdrojové kabely a filtrační mřížku, která zamezí usazování prachu na těžebních čipech a prodlouží tak jeho životnost. Rozměry a váha zařízení jsou – 43x19.5x29 (16.1 kg).

Kadena halving

Výhodou těžby Kadeny je pomalejší a plynulejší “halving” (pravidelné snížování odměny za vytěžený blok – u BTC o 50 % jednou za 4 roky). Snižování odměny za vytěžený blok je zde častější, ale méně výrazné, takže těžaři se nemusí každých pár let strachovat o to, jestli zůstanou po halvingu ziskoví.

Doporučené mining pooly

Na těžbu Kadeny doporučujeme pooly Poolflare.net nebo Antpool.com. Jak na první spuštění a nastavení? Vše potřebné zjistíte v záložce vše o těžbě.

Odhlučnění mineru

K mineru je možné přikoupit Silent box, který dokáže snížit hlučnost z 75 dB na úroveň, kdy můžete miner bez problémů provozovat z pohodlí domova. Turbína zajistí optimálnější chlazení než v případě standardních větráků, což sníží spotřebu elektřiny a prodlouží životnost mineru. Box navíc dodáváme se sadou nástavců a trubic, která umožňuje vyvádět teplý vzduch přímo z mineru a využívat tak zbytkové teplo na vytápění vašeho domova. Toto řešení tak dává domácí těžbě kryptoměn úplně nový rozměr, protože vám ušetří tisíce korun ročně na nákladech za topení. Další výhodou je chytrá aplikace, pomocí které můžete ovládat základní nastavení boxu. Samozřejmostí jsou také čipy, které vypnou miner v případě přehřátí nebo při poruše větráků. 

Miner hosting

Těžba kryptoměn v České republice dává smysl hlavně při přístupu k levné elektřině (například z přebytkové energie z fotovoltaické elektrárny) nebo při těžbě společně s využitím přebytkového tepla na vytápění vašeho domova. V případě, že nemáte přístup ke zdroji levné elektrické energie, doporučujeme využít hostingu v datacentru v Kanadě. Cena elektřiny je pouze $0.09/kWh, takže s námi na provozu mineru můžete ušetřit několik desítek tisíc korun ročně. Postaráme se o nákup, dopravu, proclení, první spuštění a nastavení a pravidelnou údržbu vašeho mineru. Na vás je tak v podstatě jen výběr mineru.

Související zboží

 • Silent box
  Silent box

  Odhlučňovací box dokáže vyřešit vaše problémy spojené s těžbou kryptoměn v domacím prostředí.

  17 990 Kč
  bez DPH
  Detail
  Silent box