Antminer K7

Antminer K7
nervos58 Th/s
 • Antminer K7
 • Antminer K7
 • Antminer K7
 • Antminer K7

Antminer K7 od společnosti Bitmain na těžbu kryptoměny Nervos (CKB) (algoritmus Eaglesong) s výkonem 58 Th/s při spotřebě 2813 W.

Kategorie

Výrobce:Bitmain
zboží je neprodejné
Výrobce Bitmain
Algoritmus Eaglesong
Hashrate (Th/s) 58
Spotřeba (W) 2813
Efektivita (W/Th) 48,5

Bitmain Antminer K7

Antminer K7, představený v lednu 2023, je aktuálně nejvýkonnější, a s efektivitou 48,5 W/Th zároveň nejefektivnější, ASIC miner na těžbu kryptoměny Nervos (CKB). Oproti druhému nejvýkonnějšímu mineru na tento algoritmus (iBeLink BM-N3) nabízí K7 o 154 % vyšší výkon.

Technické parametry mineru

O chlazení se starají dva větráky na přední straně, které do mineru nasávají studený vzduch a dva větráky na zadní straně, které odvádějí, teď již teplý vzduch, zase pryč. Výrobce Bitmain dává k mineru záruku 6 měsíců. Balení obsahuje Antminer K7; ethernetový kabel na připojení k síti; dva zdrojové kabely a filtrační mřížku, která zamezí usazování prachu na těžebních čipech a prodlouží tak jeho životnost. Rozměry a váha zařízení jsou – 43x19.5x29 (13.12 kg).

Dostupné varianty

K7 je aktuálně dostupná ve verzi 58 Th/s (2813 W) a 63.5 Th/s (3080 W). Doporučujeme vybrat verzi, která aktuálně nabízí nejlepší poměr cena/výkon (poměr Kč/1 Th). Pro radu s výběrem se můžete obrátit na náš email info@coin-factory.cz.

Nervos halving

Další halving Nervos (pravidelné snížování odměny za vytěžený blok – u Nervos o 50 % jednou za čtyři roky) je naplánován na listopad 2027. 

Doporučené mining pooly

Na těžbu Nervos doporučujeme pooly Nicehash.com (možnost výplaty v Bitcoinu), f2pool.com nebo Antpool.com. Jak na první spuštění a nastavení? Vše potřebné zjistíte v záložce vše o těžbě.

Odhlučnění mineru

K mineru je možné přikoupit Silent box, který dokáže snížit hlučnost z 75 dB na úroveň, kdy můžete miner bez problémů provozovat z pohodlí domova. Turbína zajistí optimálnější chlazení než v případě standardních větráků, což sníží spotřebu elektřiny a prodlouží životnost mineru. Box navíc dodáváme se sadou nástavců a trubic, která umožňuje vyvádět teplý vzduch přímo z mineru a využívat tak zbytkové teplo na vytápění vašeho domova. Toto řešení tak dává domácí těžbě kryptoměn úplně nový rozměr, protože vám ušetří tisíce korun ročně na nákladech za topení. Další výhodou je chytrá aplikace, pomocí které můžete ovládat základní nastavení boxu. Samozřejmostí jsou také čipy, které vypnou miner v případě přehřátí nebo při poruše větráků. 

Miner hosting

Těžba kryptoměn v České republice dává smysl hlavně při přístupu k levné elektřině (například z přebytkové energie z fotovoltaické elektrárny) nebo při těžbě společně s využitím přebytkového tepla na vytápění vašeho domova. V případě, že nemáte přístup ke zdroji levné elektrické energie, doporučujeme využít hostingu v datacentru v Kanadě. Cena elektřiny je pouze $0.09/kWh, takže s námi na provozu mineru můžete ušetřit několik desítek tisíc korun ročně. Postaráme se o nákup, dopravu, proclení, první spuštění a nastavení a pravidelnou údržbu vašeho mineru. Na vás je tak v podstatě jen výběr mineru.

Související zboží

 • Silent box
  Silent box

  Odhlučňovací box dokáže vyřešit vaše problémy spojené s těžbou kryptoměn v domacím prostředí.

  17 990 Kč
  bez DPH
  Detail
  Silent box