IceRiver KS3M

IceRiver KS3M
kaspa6 Th/s
 • IceRiver KS3M
 • IceRiver KS3M
 • IceRiver KS3M

IceRiver KS3M od společnosti IceRiver na těžbu kryptoměny Kaspa (algoritmus kHeavyHash) s výkonem 6 Th/s při spotřebě 3400 W.

V současnosti jsou k dispozici jen používané

Kategorie

Výkon:6 Th/s
Výrobce:IceRiver
Dostupnost:7-10 dnů
76 990,00 Kč
93 157,90 Kč s DPH
Našel si lepší cenu?
Výrobce IceRiver
Algoritmus kHeavyHash
Hashrate (Th/s) 6
Spotřeba (W) 3400
Efektivita (W/Th) 566

IceRiver KS3M

IceRiver KS3M, představený v červnu 2023, je pro svou vysokou profitabilitu a dobrý poměr cena/výkon populární volbou na těžbu kryptoměny Kaspa.

Technické parametry mineru

O chlazení se starají dva větráky na přední straně, které do mineru nasávají studený vzduch a dva větráky na zadní straně, které odvádějí, teď již teplý vzduch, zase pryč. Výrobce IceRiver dává k mineru záruku 6 měsíců. Balení obsahuje IceRiver KS3M; ethernetový kabel na připojení k síti; dva zdrojové kabely a filtrační mřížku, která zamezí usazování prachu na těžebních čipech a prodlouží tak jeho životnost. Rozměry a váha zařízení jsou – 37x19.5x29 (14.9 kg).

Kaspa halving

Kaspa používá systém, při kterém se odměna za vytěžený blok snižuje každý měsíc (celkem o 50 % za rok). Halvingy (snížení odměny za vytěžený blok, u BTC o 50 % jednou za čtyři roky) jsou tak sice poměrně výrazné, ale plynulé a bez drastického skoku jednou za rok.

Doporučené mining pooly

Na těžbu algortimu kHeavyHash doporučujeme pooly Nicehash.com (možnost výplaty v Bitcoinu), Humpool nebo f2pool.com. Jak na první spuštění a nastavení? Vše potřebné zjistíte v záložce vše o těžbě.

Odhlučnění mineru

K mineru je možné přikoupit Silent box, který dokáže snížit hlučnost z 75 dB na úroveň, kdy můžete miner bez problémů provozovat z pohodlí domova. Turbína zajistí optimálnější chlazení než v případě standardních větráků, což sníží spotřebu elektřiny a prodlouží životnost mineru. Box navíc dodáváme se sadou nástavců a trubic, která umožňuje vyvádět teplý vzduch přímo z mineru a využívat tak zbytkové teplo na vytápění vašeho domova. Toto řešení tak dává domácí těžbě kryptoměn úplně nový rozměr, protože vám ušetří tisíce korun ročně na nákladech za topení. Další výhodou je chytrá aplikace, pomocí které můžete ovládat základní nastavení boxu. Samozřejmostí jsou také čipy, které vypnou miner v případě přehřátí nebo při poruše větráků. 

Miner hosting

Těžba kryptoměn v České republice dává smysl hlavně při přístupu k levné elektřině (například z přebytkové energie z fotovoltaické elektrárny) nebo při těžbě společně s využitím přebytkového tepla na vytápění vašeho domova. V případě, že nemáte přístup ke zdroji levné elektrické energie, doporučujeme využít hostingu v datacentru v Kanadě. Cena elektřiny je pouze $0.09/kWh, takže s námi na provozu mineru můžete ušetřit několik desítek tisíc korun ročně. Postaráme se o nákup, dopravu, proclení, první spuštění a nastavení a pravidelnou údržbu vašeho mineru. Na vás je tak v podstatě jen výběr mineru.

Související zboží

 • Silent box
  Silent box

  Odhlučňovací box dokáže vyřešit vaše problémy spojené s těžbou kryptoměn v domacím prostředí.

  17 990 Kč
  bez DPH
  Detail
  Silent box