IceRiver KS1

IceRiver KS1
kaspa1 Th/s
  • IceRiver KS1
  • IceRiver KS1
  • IceRiver KS1

IceRiver KS1 od společnosti IceRiver na těžbu kryptoměny Kaspa (algoritmus kHeavyHash) s výkonem 1 Th/s při spotřebě 600 W.

Kategorie

Výrobce:IceRiver
zboží je neprodejné
Výrobce IceRiver
Algoritmus kHeavyHash
Hashrate (Th/s) 1
Spotřeba (W) 600
Efektivita (W/Th) 600

IceRiver KS1

IceRiver KS1, představený v červnu 2023, je pro svou vysokou profitabiltu a relativně nízkou spotřebu energie zajímavou volbou pro těžbu v domácím prostředí.

Technické parametry mineru

O chlazení se starají dva větráky na přední straně, které do mineru nasávají studený vzduch a dva větráky na zadní straně, které odvádějí, teď již teplý vzduch, zase pryč. Výrobce IceRiver dává k mineru záruku 6 měsíců. Balení obsahuje IceRiver KS1; ethernetový kabel na připojení k síti; dva zdrojové kabely a filtrační mřížku, která zamezí usazování prachu na těžebních čipech a prodlouží tak jeho životnost. Rozměry a váha zařízení jsou 37x19.5x29 (14.9 kg).

Kaspa halving

Kaspa používá systém, při kterém se odměna za vytěžený blok snižuje každý měsíc (celkem o 50 % za rok). Halvingy (snížení odměny za vytěžený blok, u BTC o 50 % jednou za čtyři roky) jsou tak sice poměrně výrazné, ale plynulé a bez drastického skoku jednou za rok.

Doporučené mining pooly

Na těžbu algortimu kHeavyHash doporučujeme pooly Nicehash.com (možnost výplaty v Bitcoinu), Humpool nebo f2pool.com. Jak na první spuštění a nastavení? Vše potřebné zjistíte v záložce vše o těžbě.