Antminer Z15

Antminer Z15
zcash420 KSol/s
 • Antminer Z15
 • Antminer Z15

Antminer Z15 od společnosti Bitmain na těžbu kryptoměny Zcash (algoritmus Equihash) s výkonem 420 KSol/s při spotřebě 1510 W.

Kategorie

Výrobce:Bitmain
zboží je neprodejné
Výrobce Bitmain
Algoritmus Eguihash
Hashrate (KSol/s) 420
Spotřeba (W) 1510
Efektivita (W/KSol) 3,6

Bitmain Antminer Z15

Antminer Z15, představený v červnu 2020, je společně s modelem Z15 Pro jeden z nejvýkonnějších minerů na těžbu algoritmu Equihash. V porovnání s předchozí generací (Antminer Z11) nabízí Z15 o 211 % vyšší výkon.

Technické parametry mineru

Jelikož je Z15 starší model, zdroj není integrovaný přímo do mineru a dodáváme ho tak zvlášť. O chlazení se starají dva větráky na přední straně, které do mineru nasávají studený vzduch a dva větráky na zadní straně, které odvádějí, teď již teplý vzduch, zase pryč. Výrobce Bitmain dává k mineru záruku 12 měsíců. Balení obsahuje Antminer Z15; ethernetový kabel na připojení k síti; zdroj APW7 s kabelem a filtrační mřížku, která zamezí usazování prachu na těžebních čipech a prodlouží tak jeho životnost. Rozměry a váha zařízení jsou – 13.3x24.5x29 (13.3 kg).

Široký výběr těžitelných coinů

Velkou výhodou těžby na Antmineru Z15 je možnost přepínat mezi několika různými coiny (například ZCash, Horizen, Pirate Chain). Všechny zmiňované coiny aktuálně nabízí skoro identickou ziskovost.  Jako těžař tedy můžete využít situace, kdy jeden z coinů vyroste a přepnout na aktuálně nejvýhodnější možnost.

Zcash halving

Příští halving u největšího coinu na algoritmu Equihash, Zcash, (pravidelné snížování odměny za vytěžený blok – u ZEC o 50 % jednou za čtyři roky) je naplánován na rok 2024. Po halvingu těžařům doporučujeme přesun na těžbu jiné kryptoměny.

Doporučené mining pooly

Na těžbu algoritmu Equihash doporučujeme pool Nicehash.com, který těží nejprofitabilnější dostupný coin a vyplácí těžaře v Bitcoinu. Jak na první spuštění a nastavení? Vše potřebné zjistíte v záložce vše o těžbě.

Související zboží

 • Silent box
  Silent box

  Odhlučňovací box dokáže vyřešit vaše problémy spojené s těžbou kryptoměn v domacím prostředí.

  17 990 Kč
  bez DPH
  Detail
  Silent box