Jasminer X16-P

Jasminer X16-P
ethereum5800 Mh/s

Jasminer X16-P na těžbu Ethereum Classic s výkonem 5800 Mh/s při spotřebě 1900 W.

Kategorie

Výrobce:Jasminer
zboží je neprodejné
Výrobce Jasminer
Algoritmus Etchash
Hashrate (Mh) 5800
Spotřeba (W) 1900
Efektivita (J/Mh) 0.33

Jasminer X16-P

Jasminer X16-P aktuálně představuje jeden z nejvýkonnějších minerů na těžbu algoritmu Etchash. Oproti předchozí generaci, Jasminer X4, nabízí o 132 % vyšší výkon a efektivitu 0,32 W/Mh. Jelikož X16-P potřebuje k provozu pouze 1900 W, ocení tento miner například těžaři, kteří těží z přebytků z fotovoltaické elektrárny a nemají dostatek energie pro 3 kWh ASIC miner.

Technické parametry mineru

O chlazení se starají hned tři větráky na přední straně, které do mineru nasávají studený vzduch a tři větráky na zadní straně, které odvádějí, teď již teplý vzduch, zase pryč. Výrobce Jasminer dává k mineru záruku 6 měsíců. Balení obsahuje Jasminer X16-P; ethernetový kabel na připojení k síti; dva zdrojové kabely a filtrační mřížku, která zamezí usazování prachu na těžebních čipech a prodlouží tak jeho životnost. Rozměry a váha zařízení jsou – 21.7x30x37.4 (14 kg).

Ethereum Classic halving

Výhodou těžby Ethereum Classic je pomalejší a plynulejší “halving” (pravidelné snížování odměny za vytěžený blok – u BTC o 50 % jednou za čtyři roky). Snižování odměny za vytěžený blok je zde častější, ale méně výrazné (pokles o 20 % jednou za dva roky). Příští změna pokles odměny za vytěžený blok je naplánován na srpen 2024.

Doporučené mining pooly

Na těžbu Ethereum Classic a EthereumPoW doporučujeme pooly f2pool.com, 2miners.com (možnost výplaty v Bitcoinu) nebo Antpool.com. Jak na první spuštění a nastavení? Vše potřebné zjistíte v záložce vše o těžbě.