Mini Doge II

Mini Doge II
lite-doge-coin420 Mh/s
  • Mini Doge II
  • Mini Doge II

Goldshell Mini-Doge II na těžbu kryptoměny Litecoin+Dogecoin (algoritmus Scrypt) s výkonem až 420 Mh/s při spotřebě 400 W.

Kategorie

Výrobce:Goldshell
zboží je neprodejné
Výrobce Goldshell
Algoritmus Scrypt
Hashrate (Mh/s) 420
Spotřeba (W) 400
Efektivita (W/Mh) 0,95

Goldshell Mini-DOGE II

Mini-DOGE II, představený v březnu 2023, svými kompaktními rozměry (17.8x15x8), váhou 2.3 kg, tichým chodem (35 dB) a nízkou spotřebou elektřiny (260 W až 400 W) potěší všechny domácí těžaře, kteří se nechtějí starat o provoz hlučného a energeticky náročného mineru jako například Antminer L7.

Dual mining

Oproti minulému modelu (Goldshell Mini-DOGE) nabízí Mini-DOGE II až o 127 % vyšší výkon. Jednou z hlavních výhod těžby algoritmu Scrypt je možnost duální těžby kryptoměny Litecoin a Dogecoin. Miner jednoduše nastavíte na těžbu LTC a automaticky dostáváte odměnu i za těžbu DOGE.

Unikátní vlastnosti - WiFi a dva těžební módy

Mini-DOGE II nabízí hned dva těžební módy - 420 Mh/s při 400 W a méně výkonné, ale efektivnější nastavení, 335 Mh/s při 260 W. Další zajímavostí je možnost připojení přes wifi bez nutnosti vést do mineru ethernetový kabel, což je unikátní vlastnost, kterou zatím žádný jiný výrobce neimplementoval. 

Litecoin halving

Další halving Litecoinu (pravidelné snížování odměny za vytěžený blok – u LTC o 50 % jednou za čtyři roky) je naplánován na rok 2027. Dogecoin systém halvingů nepoužívá. Těžaři se tak můžou další 4 roky nemusí obávat náhlého snížení jejich odměn.

Doporučené mining pooly

Na těžbu algortimu Scrypt doporučujeme pooly Nicehash.com (možnost výplaty v Bitcoinu), Litecoinpool.org nebo Antpool.com. Jak na první spuštění a nastavení? Vše potřebné zjistíte v záložce vše o těžbě.

Obsah balení

Balení obsahuje Goldshell Mini-DOGE II; ethernetový kabel na připojení k síti a zdroj s kabelem.